0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Домашна Канцеларија Клупи со Висока густина Одбор + Алуминиум Материјал Лаптоп Биро, Мулти-функционални Прилагодливи Агол Компјутер Биро Стојат, Виткање Круг Фах ?

Домашна Канцеларија Клупи со Висока густина Одбор + Алуминиум Материјал Лаптоп Биро, Мулти-функционални Прилагодливи

DEN 955.20
Това е достапна

Износот

[Мултифункционален биро]-многу погодни за студијата, дневна соба, спална соба и во канцеларија, многу погодна за пишување на маса, маса, компјутер биро, да се игра на маса, канцеларија работна станица, студија работна маса, итн. 27-39 CM може да се прилагоди на висината, деца, маса што возрасните можат да го користат.300° навалите агол се приспособува на различните седи ставови за спречување на замор во ' рбетот.Количка за дизајн, лесно да се носат, да се зачува простор, лесен за чување.На квалитетот на животната средина МДФ материјал, здравјето и безбедноста, не-токсични, без мирис, имајќи добра.Лесно да се соберат-да се зачува простор, лесно да се чисти, да обезбеди доволно простор за книги и други додатоци, го направите вашиот простор да изгледа уредно, едноставен и comfortable Name : Виткање компјутер desk Color : зелена, orange Material : МДФ, Алуминиум, ASBPanel големина : 60*40cm Height прилагодливи опсег : 27-39cm Product Големина на : 60*40*27/39cm Whether со тркала : No Is тоа прилагодливи : Yes Whether тоа е количка : yes Whether собрание : no Style : Модерен минималистички style Tips1, ве молиме проверете ја големината и бојата пред да purchasing2, ве молиме имајте на ум дека не може да биде малку боја разлика поради различни monitor3, ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт us Welcome на мојата продавница, ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот, ние ќе ви одговори веднаш, се надевам да ја добиете вашата одобрување и поддршка, ви благодариме.

За стоката

Слична стока во категоријата