0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Omenluck 2 Парчиња Влечки Дома Ѕид Виси Полица Мозоци Бања Бања Складирање Чевли Багажник

Omenluck 2 Парчиња Влечки Дома Ѕид Виси Полица Мозоци Бања Бања Складирање Чевли Багажник

DEN 2104.80
Това е достапна

Износот

Големина : 29.9 X9.3 X 7.7 CM Боја : бела.материјал : пластика.Лепило-поддржани, стабилна ѕид, силни и издржливи.Не-стап паста.Удобен и практичен, влечки ќе се носи на нозе штом нозе се крена, без да се превиткуваат да се промени чевли.Едноставен дизајн, простор за заштеда на енергија,и сигурен.Водоотпорен и лесен, со висока цврстина, добра отпорност.Широко се користи во кујни, бањи, дневни соби, балкони, итн.Опис на производот Materical:пластични Големина : 29.9 X9.3 X 7.7 CM Пакет се Вклучени : 2 x Број на Полици.

За стоката

Слична стока во категоријата