0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SCASTOE Едноставност Бања Пешкир Рек Бања Складирање Полица Ѕид Крпа Носителот Мат Површина Простор Алуминиумски Материјал

SCASTOE Едноставност Бања Пешкир Рек Бања Складирање Полица Ѕид Крпа Носителот Мат Површина Простор Алуминиумски

DEN 273.60
Това е достапна

Износот

♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и елегантен стил, со nondeformable трајни тело. ♠Имаат ист【бања Пешкир Бар】Многу погодна за бесење крпа, лицето крпа, партал, итн.Оваа крпа решетката може да се користи во влажна средина, како што се место блиску до мијалникот. ♠Имаат ист【квалитет на изработка】Оваа крпа се бранеа површина, корозија 30cm/11.81 инчен; 35cm/13.77 инчен; 40cm/15.74 инчен; 45см/17.71 инчен; 50cm/19.69 инчен; 55cm/21.65 инчен; 60cm/23.62 инч.

За стоката

Слична стока во категоријата