0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Yuecoom Јавна Бања Пешкир Бар Doorstop, Клип На Нерѓосувачки Stell Облека Закачалка Држачот за Облека Продавница Фитинг Соба, Тоалет Оддел

Yuecoom Јавна Бања Пешкир Бар Doorstop, Клип На Нерѓосувачки Stell Облека Закачалка Држачот за Облека Продавница

DEN 196.56
Това е достапна

Износот

Главната Функција : clip-за облека бар, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање.Рата Метод : Табла‑монтажа, инсталација, вие само треба да се стави или клип со тоа на врвот на замрзнување партиција одбор/ Гардероба/ Шкафот.погоден за домаќинство, бања, wc, и кујни.Добар Материјал : Избраниот дебели 201 од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи, носат‑отпорни.Едноставен Дизајн : Стилски и мазен изглед, круг преглед, нема исклучителна рабови, убава и практична.Користете Цел : Погоден за бесење пешкири, облека, палта, чанти, пластични кеси и други предмети да се задржи соба чисти.Спецификација : Предмет Тип : Крпа Кука Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки Челик Тежина : Околу. 71g / 2.5 oz Производ Големина : Прибл. 98x69x52mm / 3.9x2.7x2.0in поле на Примена : во Тоалет, бања Пакет Листа : 1 x Крпа Кука Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

За стоката

Слична стока во категоријата