0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BAISITEJIA Кујна Багажник, Мултифункционален Крпа Рек Удар Слободни ABS Ѕид Mountable Свитлива Закачалка Јадење Крпа Полица Држачот за Секојдневна Употреба Крпа Полица

BAISITEJIA Кујна Багажник, Мултифункционален Крпа Рек Удар Слободни ABS Ѕид Mountable Свитлива Закачалка Јадење

DEN 196.56
Това е достапна

Износот

Тоа е погоден за кујна, бања, хотел итн.Тоа е лесен за инсталација и нерѓосувачки челик закачалка дизајн кои го прават ова решетката може да биде лесно да се инсталира на шкафот или кабинет и да е практичен.Должината на крпа решетката е беа 25,5 см и ширина е 8cm.Со мазна тело и силна носивоста дизајн, тоа нема да боли вашите раце и може одлично да се задоволат потребите на виси дневни потреби.Оваа решетката е направен од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни и практични.Опис : Тоа е лесно за инсталација и нерѓосувачки челик закачалка дизајн кои го прават ова решетката може да биде лесно да се инсталира на шкафот или кабинет и да е практичен.Со мазна тело и силна носивоста дизајн, тоа нема да боли вашите раце и може одлично да се задоволат потребите на виси дневни потреби.Оваа решетката е направен од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки челик материјал, тоа е издржлив, носат-отпорни и практични.Должината на крпа решетката е беа 25,5 см и ширина е 8cm.Тоа е погоден за кујна, бања, хотел итн.Точка Име : Складирање Rack Material : Plastic Features : Ѕид Mountable, Слободен Удар, со Hanger Colors : Жолта, Сина, Orange Size Детали : беа 25,5 cm x 8cm/10.04" x 3.15" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Rack(Другите Не се Вклучени).

За стоката

Слична стока во категоријата