0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Meoliny Прозорец за Заклучување на Фиока се Прикаже Случај Приказ Цинк Легура Лизгачки Стаклени Заклучување на Вратата,Труба 328 Отворен,142cm

Meoliny Прозорец за Заклучување на Фиока се Прикаже Случај Приказ Цинк Легура Лизгачки Стаклени Заклучување на

DEN 196.80
Това е достапна

Износот

Постојат два спецификации за да изберете од, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Секоја продавница со прикажување случај ќе се најде security кодот важен прилог на нивниот бизнис.Овие брави се одлични за продажба на мало и дома апликации.Лесно да се инсталира - лизга на работ на стаклена врата на било која локација (без здодевни е потребно);Внесени слично со цинк легура кодот за домување.Совршен за една стаклена врата витрини, трофеј случаи, и мало случаи.Производ desciption : Боја : Како show Product Големина : Труба 328 не работи : Рек должина и ширина околу 5.5 * 0.8 инчен, заклучување на главата висина за 1.0 инчен, грешка за 0.4 инч.Труба 328 отвори : Рек должина и ширина околу 5.5 * 0.8 инчен, заклучување на главата висина за 1.0 инчен, грешка за 0.4 инч.Голем 318 не се отвори : Управување со должина и ширина од околу 5.7 * 0.9 инчен, заклучување на висина околу 1.1 инчен, грешка за 0.4 инч.Материјал : Цинк alloy Our Пакет : 1 PCSDesciption : Направен од висок квалитет на цинк легура, мазна, рѓа-доказ и издржливи.Лесно да се инсталира, стаклена врата се заклучува, без дупчење е потребно, брзо и лесно да се инсталира.Додадете стил и безбедност на работното стаклени врати и витрини со стаклена врата.Накит одржување : 1. Нежно, да се избегне судири и триење.2. Да се избегне контакт со високи температури и киселина, алкално решение.3. Тоа може да биде лесно да се отстрани при капење или пиење.

За стоката

Слична стока во категоријата