0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Pinsofy Круг Крпа Закачалка, Лак Виси Крпа Стилски Ковано Железо Rustproof за Бања Бања за Kitchenliving Соба

Pinsofy Круг Крпа Закачалка, Лак Виси Крпа Стилски Ковано Железо Rustproof за Бања Бања за Kitchenliving Соба

DEN 251.76
Това е достапна

Износот

1.Стилски ковано железо, великодушни и практични, чисти и убави, додавајќи модерен боја во вашиот дом. 3.Човечкото тело механика дизајн површината лак виси прстен, тркалезни и мазни. 4.Стилот е роман и единствен, полн со имагинација и креативност, и тоа има карактеристики на нема вода места, постои скала, и лесно се грижи. 5.Перформанси, одлична отпорност на абење и нетоксичен, безбеден, подолг сервисен живот и лесна инсталација.Пробивајќи дефектите и недостатоците на традиционалните бања додатоци. 2.Анти- ' рѓа процесот на железо : буквар>електростатско спреј>180 степен висока температура на печење> (ефект на боја).

За стоката

Слична стока во категоријата