0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
12 Инчен Leaf Вентилатор Хартиена Крпа Држачот За Ѕид

12 Инчен Leaf Вентилатор Хартиена Крпа Држачот За Ѕид

DEN 561.36
Това е достапна

Износот

Совршен подарок за оние кои сакаат ѕид декорација.Одлична изработка.Мерење : H : 8.5 x W : 12 x D : 4. Информации : месеци хоризонтално на ѕидот.СИЛУЕТА е 5.13 инчен ширина x 4.25 инчен H. Оваа прекрасна 12 инчен leaf вентилатор хартиена крпа носителот хоризонтална ѕид има најдобрите детали и највисок квалитет ќе најдете насекаде! 12 инчен leaf вентилатор хартиена крпа носителот хоризонтална ѕид е навистина извонреден. 12 инчен leaf вентилатор хартиена крпа носителот хоризонтална ѕид детали : состојба : сосема нов објект Suk : СС-VWI-PT-Б-109.

За стоката

Слична стока во категоријата