0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FENXIXI Бранеа Злато Бања Хардвер Собата Хартија Носителот Крпа Рек Облека Кука Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Бања Прибор

FENXIXI Бранеа Злато Бања Хардвер Собата Хартија Носителот Крпа Рек Облека Кука Крпа Бар Нерѓосувачки Челик Бања

DEN 15923.28
Това е достапна

Износот

Материјал:304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши:Висок Квалитет Бранеа Злато Позлатен.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања/ Кујна/Спалната Соба.Инсталација : Монтира На Ѕид.Материјал:304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши:Висок Квалитет Бранеа Злато Позлатен.Тип : Бања Додатоци.Употреба : Бања/ Кујна/Спалната Соба.Инсталација : Монтира На Ѕид.Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Инсталација Начини : Ноктите.Пакет содржи : 1 х Сет со screws1. Поради различни светлина, ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.

За стоката

Слична стока во категоријата