0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сојузничките Месинг BPWP-HTB-2 Waverly Место за Собирање 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Сатен Хром

Сојузничките Месинг BPWP-HTB-2 Waverly Место за Собирање 2 Арм Гостин Крпа Носителот, Сатен Хром

DEN 4390.80
Това е достапна

Износот

Направена од најдобрите солидна месинг материјали. 15.5-во широк со две појавување на крајот finials.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничен доживотна гаранција.Оваа елегантна ѕид крпа носителот додава стил и погодност за секоја бања décor.Крпа носителот има две раце за да се задржи еден пар на рака крпи лесно достапни во опсегот на мијалникот.Идеално големина за рака крпи и washcloths, пешкир носителот придава безбедно да било ѕид и надополнува секоја бања décor кои се движат од современите со традиционалните, и сите стилови помеѓу.Направени од високо квалитетни солидна месинг материјали и обезбедени со живот дизајнер заврши, оваа прекрасна крпа носител е исклучително атрактивни но и високо функционален.Гостин крпа носителот доаѓа со 12 инчен бар, ѕид протезата со finial, две појавување на крајот finials, плус хардвер е потребно да се инсталира на носителот.Дали вашата бања décor карактеристики традиционален стил или повеќе современ дизајн, Waverly Место Колекција има бања прибор за да се задоволат вашиот дизајн и декорација потреби.Сите Waverly Место за Собирање производи доаѓаат со ограничена доживотна гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата