0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Seachoice 13701 Морски Тип на Батерија Терминал Опфаќа – Вклучува 1 Црвена и Црна 1 Покрие – Accommodates Крило Ореви

Seachoice 13701 Морски Тип на Батерија Терминал Опфаќа – Вклучува 1 Црвена и Црна 1 Покрие – Accommodates Крило

DEN 174.96
Това е достапна

Износот

Го заменува скршена или да носи батерија терминал покрива.Да се заштитат и да помогне да се спречи батеријата терминали од краток спој.Издржливи гума се боја кодирани за лесна идентификација на позитивните и негативните терминали.Accommodates батеријата терминали со крило ореви.Одговара за 2 до 2/0 големина кабел.Seachoice Батеријата Терминал Опфаќа се идеална замена за вашиот носи или скршени батеријата терминал покрива.Тие се изградени на трајни моделирана пластична што се боја кодирани за лесна идентификација на позитивните и негативните терминали.Seachoice е посветена на обезбедување квалитет морски додатоци и OEM замена на делови за да ги задоволи риболов, пловењето и водени ентузијасти ширум светот.Seachoice се работи за и од boaters, нудејќи широк дијапазон на производот линија, додека останатите прифатлива.

За стоката

Слична стока во категоријата