0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GooseWaddle Луксузни Добра Жирафа Бебе Ќебе (15x8.5), Ултра Удобност Мека и Пријатна Материјал за Новороденчињата Години, Машина Перат Полиестер

GooseWaddle Луксузни Добра Жирафа Бебе Ќебе (15x8.5), Ултра Удобност Мека и Пријатна Материјал за Новороденчињата

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

МЕКОСТ ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ : Ова Lovie Blankie е како симпатична како што е пријатно!Мора да се има за naptime и snuggles.Направени со 100% Полиестер.СМИРУВАЧКИ НА БЕБЕТО : Нејзините чупка звуци помогне да се смири и удобност бебето додека се обезбедува стимулација за бебето сетила.МАШИНА ПЕРАТ : Лесно и практично да се фрли во миење со секое перење оптоварување, само собори обидете се на ниско ниво.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Симпатична животните форми со бои за да се привлечат бебето сетила.Совршена големина за мали раце да држат.БЕЗБЕДНА ЗА БЕБЕ : не содржи BPA, phthalates, или други токсични материјали.Во согласност со важечките ASTM, ЦФР, & Стандардите на ЕУ.Оваа Lovie Ќебе е чувствителен задоволство што е сигурно да се донесе на вашето бебе удобност и безбедност.Тоа е чупка функција обезбедува стимулација и тоа е мека полиестер платно е совршен за доенчиња и мали години да ја притискам. 100% Полиестер - 15in x 8.5 во.

За стоката

Слична стока во категоријата