0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
G-Дрво Цвет Ознака Ќебе за Бебе - Супер Меки Деца Minky Етикета Ќебе, Безбедност Ознака Ќебе Играчка Одличен Подарок за Момчиња и Девојчиња

G-Дрво Цвет Ознака Ќебе за Бебе - Супер Меки Деца Minky Етикета Ќебе, Безбедност Ознака Ќебе Играчка Одличен Подарок

DEN 231.84
Това е достапна

Износот

♥ Да се СМИРИ И СТИМУЛИРА : ознаката за безбедност ќебе карактеристики супер меки кадифени.На различни текстури ќе го стимулира вашиот љубопитни малку еден сетилен искуство. ♥ ШАРЕНИ ТАГОВИ : Неодолива сатен лента ознаките околу својата граница, памук безбедност ќебе обезбедува тактилни искуство за љубопитни малку прсти. ♥ ЛЕСНО ДА се ЗАДРЖИ ДО : Ова нежно ќебе е машина перат, што чистење толку лесно како истурам во перење кошница. ♥ КЛАСИЧЕН БЕЗБЕДНОСТ ЌЕБЕ : Ова безбедност ќебиња ќе биде вашето бебе е најголема доверба вредни.Тоа ги смирува сака чувства, ја стимулира сетилата, и помошниците на фината моторика развој.Вашето дете ќе биде посреќни и повеќе интелигентни благодарение на оваа ознака ќебе. ♥ГОЛЕМИНА : 26.5x26.5 CM/10.4x10.4 INCH.Ознаки за Безбедност Ќебиња направи бебиња се чувствуваат безбедно и среќно додека стимулирање на нивната брзо развивање на умови.Големина само во право за малечки да се одржи и да притискам, овие ткаенина ќебиња смири и да се смири.Овие кадифен мека ќебиња функција меки рабови со неодолива сатен тагови кои се вклучат бебиња, обезбедување на нив со сензорна стимулација и помагање на фината моторика развој.Совршен за решавање на прашањето за нап или истражување за време на изведба, ова безбедност ќебе е идеален за градинка или кога надвор со бебето.Спецификации Материјал : Кадифен Боја : Како што е Прикажано Пакет Содржина : 1 x Бебе Безбедност Ќебе Забелешка !Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

За стоката

Слична стока во категоријата