0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kanebo Sensai Мобилната Перформанси Око Крем, Кревање, 0.52 Унца

Kanebo Sensai Мобилната Перформанси Око Крем, Кревање, 0.52 Унца

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Може да се пофали единствена анти-slackening формула.Помага дебели и да насочите чувствителни очите.Открива sleeker, поцврста и жив изглед на очите контура.Може да се пофали единствена анти-slackening формула.Помага дебели и да насочите чувствителни очите.Открива sleeker.поцврст и жив изглед на очите контура.За да го користите : Мазна врз очите по лосион за ден и ноќ.

За стоката

Слична стока во категоријата