0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QVIVI 3 ПАРЧИЊА Козметички Торба Водоотпорен ПВЦ Шминка Торби, Патни Преносни Транспарентен Toiletry Складирање Кеси Организатор за Жени и Девојки

QVIVI 3 ПАРЧИЊА Козметички Торба Водоотпорен ПВЦ Шминка Торби, Патни Преносни Транспарентен Toiletry Складирање

DEN 358.80
Това е достапна

Износот

Водо-отпорен и издржлив СТП ткаенина ја штити вашата опрема од spills, лесно да се избрише надолу.Водоотпорен : Мека водоотпорен ПВЦ кожа, сигурен патентите, zip-топ затворање.Одличен Подарок Идеја : прекрасен подарок за вашата градина, пријателка, најдобриот пријател, сопруга, сестра или ќерка.5 CM) + 1 Медиум шминка торба(26x9.5x15 CM) + 1 голема козметички торба(29x12x21 CM).Совршен избор за организирање на вашиот козметика и други essentials.Мулти-Функционални : Мулти-функционални, може да се користи како се мијат торба, патување колекција кутија, make-up box, козметички торба, преносни патна торба колекција торба.

За стоката

Слична стока во категоријата