0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кокос Дрвото - Розова - Куче Кошула, XL Црвена

Кокос Дрвото - Розова - Куче Кошула, XL Црвена

DEN 796.80
Това е достапна

Износот

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото - Розова - Куче Резервоарот, XL Црвено.Кристал куче т-маица за големи и мали кучиња. 5.5" X 6" дизајн со розова, злато, & браун rhinestones.Ве молиме да користите нашата големина на табелата кога избирање на правилната големина.Не постојат стандардни големини за куче облека, па секој производител има свои големина на табелата.Нашата големина на табелата е големината на tee - не големината на куче.Така што ќе треба да се прилагоди на ширина за удобноста на куче.Кокос Дрвото - Розова - Куче Резервоарот - Куче Резервоарот за мали и големи кучиња. 5.5" X 6" дизајн со розова, злато, & браун rhinestones.

За стоката

Слична стока во категоријата