0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кокос Дрвото - Розова - Куче Кошула, Бела XL

Кокос Дрвото - Розова - Куче Кошула, Бела XL

DEN 2328.00
Това е достапна

Износот

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото - Розова - Куче Резервоарот, XL Бела.Кристал куче т-маица за големи и мали кучиња. 5.5" X 6" дизајн со розова, злато, & браун rhinestones.Ве молиме да користите нашата големина на табелата кога избирање на правилната големина.Не постојат стандардни големини за куче облека, па секој производител има свои големина на табелата.Нашата големина на табелата е големината на tee - не големината на куче.Така што ќе треба да се прилагоди на ширина за удобноста на куче.

За стоката

Слична стока во категоријата