0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пиш Оние Бебе Девојки Медиум Organza Шалче Коса Поклон на WeeStay Клип

Пиш Оние Бебе Девојки Медиум Organza Шалче Коса Поклон на WeeStay Клип

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

Нашите најдобри продажба organza шалче лак сега во средни!Трепет organza облоги нашите класичен grosgrain за com-лак ќе бидете сигурни дека да се сака.Приближна Големина : 5" x 3" (1 1/2" Лента).Висок квалитет organza лента.Патентирана Wee Stay силикони клип држи лак дури и во најдобрите на косата.Приближна големина : 5" x 3" (1.5" лента).Нашите најдобри продажба organza шалче лак сега во средни!Трепет organza облоги нашите класичен grosgrain за com-лак ќе бидете сигурни дека да се сака.Приближна Големина : 5" x 3" (1 1/2" Лента).

За стоката

Слична стока во категоријата