0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
feilai Деца Лак Симпатична Коса Бенд Деца Hairbands Точка Бебе венчиња за Коса Додатоци Бебе Девојка Headbands Фестивал Забавен Headdress (Боја : 13)

feilai Деца Лак Симпатична Коса Бенд Деца Hairbands Точка Бебе венчиња за Коса Додатоци Бебе Девојка Headbands

DEN 2018.40
Това е достапна

Износот

"Погоден за повеќето жени и девојки, не е лесно да се падне од главата.Ќе се задржи вашата коса уредно подалеку од вашето лице во текот на училиште или на игра време.Удобно без главоболка се вклопуваат.Совршен за девојки и жени секојдневно носат и партија коса украсување, како што се концерти, забава, свадба церемонијата, birthday (роденден), костим додатоци или други прилики да ги красат влакната.Најдобриот избор за вашата прекрасна бебе, дозволете вашите деца убава и стилски доволно.".Тежина : околу 26g Package : OPP bag Suitable возраст : повеќе од 6 months Tips : мулти-процес и исклучителна изведба, но тоа е неизбежно дека ќе има мали дефекти како asoffset печатење.Тоа е нормално, ве молиме да се разбере.Прирачник measurementmay causea мало отстапување.

За стоката

Слична стока во категоријата