0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Allegra К Жените Петар Пан Јака Двојно Гради Зима Долго Ровот, Грашок, Грб

Allegra К Жените Петар Пан Јака Двојно Гради Зима Долго Ровот, Грашок, Грб

DEN 1823.76
Това е достапна

Износот

Модел Големината на Телото : Висина : 5'7", Градите : 33 инчи, Половината : 24 инчи, Хип : 36 3/8 инчи, Тежина : 122 lbs, модел е облечен X-Small.Слој над вашата работа-да-викенд одделува за еден софистициран силуета.Намалување на редовна одговара, овој грб е во тек со модерните раб, со а-линија силуета и кукла јака.Долг Ракав, Коса Џебови, Целосно Наредени.Двојно Гради затворање.Стилизирана со истрели од двојно-гради затворање за кои класичен стил.Петар Пан Јака.Намалување на редовна одговара, овој грб е во тек со модерните раб, со а-линија силуета и кукла јака.Затворање Тип : Двоен Гради.Машина За Миење.Слој над вашата работа-да-викенд одделува за еден софистициран силуета.Се носат во текот буци плетени џемпери за радосна земе на ладно времето текстури.Слој над вашата работа-да-викенд одделува за еден софистициран силуета.Слој над вашата работа-да-викенд одделува за еден софистициран силуета.Боја : Розова/Сино/Крем Бела/Жолта/Црна.Се носат во текот буци плетени џемпери за радосна земе на ладно времето текстури.Намалување на редовна одговара, овој грб е во тек со модерните раб, со а-линија силуета и кукла јака.Комбинирање на топла прегратка на волна со женска силуета, нејзиниот стил дека ќе ви се задржи топло и дефинирајте ја вашата фигура.Слој над вашата работа-да-викенд одделува за еден софистициран силуета.Намалување на редовна одговара, овој грб е во тек со модерните раб, со а-линија силуета и кукла јака.Се сечат во краток прилагодени силуета со кукла јака, чудни џебови, и fastens со двојно-гради пред црни копчиња.Машина за миење во ладна кеса или Хемиско Чистење.Јака Стил : Петар Пан Collar Closure Тип : Двоен Breasted Color : Пинк/Сино/Крем Бела/Жолта/Black Length : Средината на Thigh Fitting : Редовни Fit Occation : кафуле, Канцелариски Работи, Формално, Состанок, Викенд Собирање, итн.Стилизирана со истрели од двојно-гради затворање за кои класичен стил.Јака Стил : Петар Пан Јака.

За стоката

Слична стока во категоријата