0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток рачно изработени Симпатична Цртан филм DIY Додатоци Поими за Шиење Дрво Копчиња Материјали NK3013 Мешани Овалн

1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток рачно изработени Симпатична Цртан филм DIY Додатоци

DEN 1300.80
Това е достапна

Износот

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK3013 Мешани Овална Знак.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи за Шиење,Декорација,Уметност,Занает,сврзувачки елементи,и др.Постојат стотици различни Дрво копчиња, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во исто време.Само за пребарување на мојата продавница.Секоја Големина(Aprox.) : 12 x 24 x 3мм,(15/32"x15/16"x1/8").Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор, не може да се избере боја.Ви Благодариме. 100x за Шиење Дрво Копчиња Материјали NK3013 Мешани Овална Знак Секоја Големина(Aprox.) : 12 x 24 x 3мм,(15/32"x15/16"x1/8").

За стоката

Слична стока во категоријата