0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
500 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21283 Златна Мешани Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи

500 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21283 Златна Мешани Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали

DEN 910.80
Това е достапна

Износот

500 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21283 Златна Мешани Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи.Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случајни шема, случаен боја.Ви благодариме.Повеќе од 500 различни дизајн дрво копчиња се достапни на мојот продавница насловната страна.Големина На : (Aprox.) : 13 x 13 x 10мм,(33/64 инчи x 33/64 инчи x 3/8 инчи ).Цена по 500 парчиња. 500 Парчиња за Шиење да се Шие На Копчиња BT21283 Златна Мешани Дрвени Дрво Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи.

За стоката

Слична стока во категоријата