0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток Декорација Кадифен DIY Додатоци Boutons Поими за Шиење Дрво Копчиња Материјали NK2305 Мешани Круг 4 Дупки

1000x Уметности и Занаети Flatback Шарени Убава Облека Додаток Декорација Кадифен DIY Додатоци Boutons Поими за

DEN 210.96
Това е достапна

Износот

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2305 Мешани Круг 4 Дупки.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи за Шиење,Декорација,Уметност,Занает,сврзувачки елементи,и др.Постојат стотици различни Дрво копчиња, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во исто време.Само за пребарување на мојата продавница.Секоја Големина(Aprox.) : 20 x 20 x 5mm,(25/32"x25/32"x3/16").Микс од Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор, не може да се избере боја.Ви Благодариме.

За стоката

Слична стока во категоријата