0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SIKEMAY PS5 Контролер Кожа, Анти-Лизга Згусне Заштитна Силиконска Маска Случај Совршено Компатибилна со Playstation 5 Dualsense Контролер Зафат со 10 x Палецот Зафат Капи (Бело-Сива

SIKEMAY PS5 Контролер Кожа, Анти-Лизга Згусне Заштитна Силиконска Маска Случај Совршено Компатибилна со Playstation

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

★【Совршено да се Вклопи во PS5 Контролер Зафат】Специјализирани дизајн доаѓаат од SIKEMAY за вашата сакана PS5 dualsense контролер.Заштитете го вашиот PS5 контролер зафат од пот, отпечатоци од прсти, гребнатини, оштетување и секојдневна употреба. ★【Посилна Заштита】Анти-падот, Анти-нула, нема Прашина.Остварување на повисок квалитет со силиконска суровини, нашиот контролор контрола на кожата е подобро дебелина за да се избегне вибрации и нула штета, може да посилна заштита на вашиот контролор и го чува како нови и секогаш, подолг живот. ★【Подобро Играчкото Искуство】Силикони триење во голема мера ја подобрува зафат чувство и контрола и да играат игри за неколку часа.Специјално против пролизгување дизајн, нема повеќе да се грижи за испотени раце за време на fortnite игра. ★【Удобен Зафат】Професија ергономски дизајн, со врвен квалитет со силиконска зафат корица вклопува PS5 dualsense контролори сит и убаво, се чувствува навистина мазна и мека на допир. ★【Пакет се Вклучени】PS5 Контролер Контрола на Кожата x 1, Палец Костец x 10. SIKEMAY заштитни случај ќе направи повеќе различни игри искуство за вас. (Совети : се Препорачува да се отстрани заштитниот поклопец додека БЕЗЖИЧНО полнење.).Подобро дебелина.Повисок квалитет со силиконска.Анти-падот.Анти-нула.Прашина.Висок Квалитет На Меки Силиконски.Повеќе Удобен Зафат.Специјално дизајнирани за Play Station 5 Контролер, обезбедување на совршена заштита.Не се Лизга дизајн обезбедува подобро PS5 игра искуство. 1 X Силиконска Кожа за PS5 Контролер. 10 X PS5 Палецот Зафат Капи.Производ функција : .Висок Квалитет на Мека Silicone More Удобно Grip Specially наменета за Play Station 5 Контролер, обезбедување на совршена заштита.Не се Лизга дизајн обезбедува подобро PS5 игра искуство.Пакет Содржина : . 1 X Силиконска Кожа за PS5 Controller10 X PS5 Палецот Зафат Капи.

За стоката

Слична стока во категоријата