0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Едриличарска Трка морето Претходно Печатени Платно Подароци Семејство Дневна Соба и Спална соба Д

Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Едриличарска Трка морето Претходно Печатени

DEN 540.00
Това е достапна

Износот

Стручната служба : задоволството на клиентите е нашата цел!Ние сме посветени да биде еден од најдобро-продажба на производи, и ние ќе бидеме во можност да ги обезбеди повеќето задоволителни решенија за нашите клиенти во рок од 24 часа.ДАВАЊЕ на ПОДАРОК ИДЕЈА : Тоа не е само за домашна декорација, но, исто така, најдобриот подарок за вашите пријатели или семејството.Ние ќе ви послужи wholeheartedly!Ви благодариме!. ❥КАКО ДА го НАПРАВИТЕ : Изберете број на платно и натпреварот со ист број на бои тенџере, изберете четка и боја во сите области со кои бојата број на платно. Почнувајќи од горниот дел на сликата, се наслика една боја во време од најголемите областа на таа боја да најмалите област. ❥ПОДОБРУВАЊЕ на ОДНОСОТ : Дали сакате да се подобри односот помеѓу вашите деца, љубовници или пријатели од тоа, едно нешто заедно?Боја со броеви колекции е добар избор на семејството активности.Ако се пополни во погрешна боја, покривање на правилна боја откако ќе се исуши. Чистење на работна површина. ❥УСЛУГА:Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да се зацврсти на капаци на бои цврсто кога не го користите тоа, во случај на боја пресуши.Тоа е една прекрасна алатка за учење на децата.❥Заврши Големина:16x20 инчен(40x50cm Рамка).Купувањето е добредојден!.Ако сте наслика слика со нив, можете да ги споделувате забава на слика со вашиот љубовник и деца.Ова е прилично избор како подарок за Божиќ, Денот на Благодарноста, за Нова Година , за Роденден или други важни дена.Кога се менува во друга боја, чиста четка.На пигменти ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на недостаток.Идеален подарок за секој кој би сакал да dabble во сликарството, но е малку срамежливи да се наслика оригинална. Се чека за бојата да се исуши. Пополнете во областа означени со броеви со соодветните боја.

За стоката

Слична стока во категоријата