0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Реката Пејзаж Претходно Печатени Платно Подароци Семејство Дневна Соба и Спална соба Декорација(

Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Реката Пејзаж Претходно Печатени Платно Подароци

DEN 1346.40
Това е достапна

Износот

Не се премногу скапи за почеток, но уживајте забава во своите најдобри.Купувањето е добредојден!.Ве молиме да го користите пигмент директно и не додавајте вода. ❥КАКО ДА го НАПРАВИТЕ : Изберете број на платно и натпреварот со ист број на бои тенџере, изберете четка и боја во сите области со кои бојата број на платно.Претпазливост : 1.Ако сте наслика слика со нив, можете да ги споделувате забава на слика со вашиот љубовник и деца.Ако се пополни во погрешна боја, покривање на правилна боја откако ќе се исуши.Тоа е една прекрасна алатка за учење на децата. ❥ПОДОБРУВАЊЕ на ОДНОСОТ : Дали сакате да се подобри односот помеѓу вашите деца, љубовници или пријатели од тоа, едно нешто заедно?Боја со броеви колекции е добар избор на семејството активности. Се чека за бојата да се исуши.На пигменти ние нудиме е доволно за нормална употреба, ве молиме да не го отпад во случај на недостаток.Ние ќе ви послужи wholeheartedly!Ви благодариме!.❥Заврши Големина:16x20 инчен(40x50cm Рамка). ❥ПРИЛИЧНО DIY ПОДАРОЦИ:Совршен ѕид оркестарот слика за вашата соба, ресторан, хотел, бар, обезбеди голема визуелна уживате за вас и за вашите гости.Пакет содржи : 1 компјутер претходно печатени текстура уметност платно (Со Рамка) 1 сет на доградба на акрилни бои 3 x четки Инструкции. Чистење на работна површина.

За стоката

Слична стока во категоријата