0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YCZDG 7 Инчен Видео Врата на Врата Телефон Спогодба за Домашна Безбедност

YCZDG 7 Инчен Видео Врата на Врата Телефон Спогодба за Домашна Безбедност

DEN 9155.28
Това е достапна

Износот

Резолуција : 800*480. Материјал : ABS. 7 Инчен колор LCD видео спогодба за следење.Двоен Начин спогодба помеѓу следи и врата.Резолуција : 1000 TVL.Резолуција : 800*480 Material : ABS7 Инчен колор LCD видео спогодба monitor Dual Начин спогодба помеѓу следи и doorbell Resolution : 1000 TVLOutdoor Врата,Ден Ноќ Vision Material : acrylic Working температура : -20-+55 degree Package вклучува : 1*doorbell Please се разбере дека поради разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека фотографијата и вистинската боја се 100% исти.

За стоката

Слична стока во категоријата