0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
вратата 7 Инчен Монитор 1000TVL Врата Камера Отворен Повик Панел За Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Безбедност

вратата 7 Инчен Монитор 1000TVL Врата Камера Отворен Повик Панел За Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Безбедност

DEN 9142.32
Това е достапна

Износот

Вграден микрофон поддржува bi-directional комуникација помеѓу затворен следи спогодба и надворешна врата.јасно квалитет на звукот, без било какви потешкотии.Мониторот може да се поврзете со 2 брави одделно, 1 заклучување може да се поврзани со врата,друга за заклучување може да се поврзани со следење директно.Повеќе Систем Поддржан,Електронски Заклучување Поддржани. 7 Инчен колор LCD видео спогодба за следење.Вграден микрофон поддржува bi-directional комуникација помеѓу затворен следи спогодба и надворешна врата.јасно квалитет на звукот, без било какви потешкотии.Мониторот може да се поврзете со 2 брави одделно, 1 заклучување може да се поврзани со врата,друга за заклучување може да се поврзани со следење директно.Повеќе Систем Поддржан,Електронски Заклучување Поддржани.7 Инчен колор LCD видео спогодба monitor Package вклучува : 1*doorbell Day / Ноќ Визија Надворешна Врата Камера.

За стоката

Слична стока во категоријата