0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Street View Претходно Печатени Платно Подароци Семејство Дневна Соба и Спална соба Декорација(16X20inch-Со

Боја со Броеви за Возрасни DIY Маслото за Полнење за Деца Почетник Street View Претходно Печатени Платно Подароци

DEN 1624.80
Това е достапна

Износот

Пополнете во областа означени со броеви со соодветните боја.Купувањето е добредојден!. Почнувајќи од горниот дел на сликата, се наслика една боја во време од најголемите областа на таа боја да најмалите област.Претпазливост : 1.Стручната служба : задоволството на клиентите е нашата цел!Ние сме посветени да биде еден од најдобро-продажба на производи, и ние ќе бидеме во можност да ги обезбеди повеќето задоволителни решенија за нашите клиенти во рок од 24 часа.Ако се пополни во погрешна боја, покривање на правилна боја откако ќе се исуши. ❥КАКО ДА го НАПРАВИТЕ : Изберете број на платно и натпреварот со ист број на бои тенџере, изберете четка и боја во сите области со кои бојата број на платно.Ние ќе ви послужи wholeheartedly!Ви благодариме!. Чистење на работна површина.Тоа е една прекрасна алатка за учење на децата.Не се премногу скапи за почеток, но уживајте забава во своите најдобри. Се чека за бојата да се исуши.Ако сте наслика слика со нив, можете да ги споделувате забава на слика со вашиот љубовник и деца.Пакет содржи : 1 компјутер претходно печатени текстура уметност платно (Со Рамка) 1 сет на доградба на акрилни бои 3 x четки Инструкции.

За стоката

Слична стока во категоријата