0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Novex SuperFood Cacao & Бадемово средството за смекнување на косата (300ml)- ВЕГЕТАРИЈАНЦИ Формула. Ја храни и дава мекост и сјај...

Novex SuperFood Cacao & Бадемово средството за смекнување на косата (300ml)- ВЕГЕТАРИЈАНЦИ Формула. Ја храни и

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Novex Super Food Cacao & Бадем беше специјално развиен за да го негуваат косата враќање на исхрана и виталност на косата.Богата мешавина на чисти cacao екстракт и органското бадемово масло ја обновува косата оставајќи мазна и полн сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата