0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Planters Топлина Кикирики (1.75 оз Торба)

Planters Топлина Кикирики (1.75 оз Торба)

DEN 1540.80
Това е достапна

Износот

Печено Planters кикирики се одликува со 7 грама протеини по порција.Содржи 290 калории по торба.Нашиот мед, печени кикирики се исуши печено со мед и зачинети со сол за неодоливо вкус.Овие печени кикирики се зачинети со морска сол за да го подобрат нивниот вкус.Ова срце-здрави, Кошер-friendly ужина содржи 7 грама протеини по порција.Зачинети со еден допир на морска сол, овие плодови се пониски во натриум, но не и вкус, што ги прави одличен начин да ги исполни вашите желби за солени грицки без вина.Нашите коктел кикирики доаѓаат во 16 оз.Добар извор на магнезиум и витамин Е Одлична за оние чување Кошер.5 унци и останува свежо, благодарение на погодно twist off капак.Зачинети со суви чили пиперка.Овие мед ореви се холестерол-слободни и Кошер ужинка, па можете да го споделите со сите и на секого.Секоја тегла на Planters кикирики е 16 унци и останува свежо, благодарение на погодно twist off капак.кутија на 1 мл.Совршен за партиите, Planters Солени Коктел Кикирики испорача дека вкусен вкус сте жедни и супериорен квалитет што очекувате.Со легендарниот вкус и криза, овие Planters Солени Кикирики се направени со само три едноставни состојки : кикирики, масло од кикирики и морска сол.кеси на солени кикирики.Без разлика дали сте желба слатка или солена, Planters Мед, Печени Кикирики се секогаш подготвени за снек време.Протеини и здрави масти се помогне во спречување на глад.Сува печено лесно солени кикирики има 75 mg.Planters ореви спречување на глад со протеини и незаситени масти, нудејќи доволно енергија за да се одржи повеќе од се додека оброк.Една кутија на осумнаесет 1.

За стоката

Слична стока во категоријата