0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ezzy Авто Pack 2 Црна Силиконска Гума Копче Фоб Случај Копчето Опфаќа Клучните Јакна Кожата Заштитници одговара за Мицубиши Outlander Lancer Pajero

Ezzy Авто Pack 2 Црна Силиконска Гума Копче Фоб Случај Копчето Опфаќа Клучните Јакна Кожата Заштитници одговара

DEN 165.12
Това е достапна

Износот

Тока затворање.Одговара за Мицубиши Outlander Lancer Pajero.Висок квалитет со силиконска гума заштитниот поклопец за вашиот постоечки keyless entry далечинскиот управувач или на копчето.Спречување на оштетување и да го персонализирате вашиот далечински или копче.Прецизни fitment,совршено се вклопуваат за вашиот клуч.Исклучително светлина, трајни производи за употреба и лесно да се чисти.Бренд : Ezzy Авто Боја : Црна Пакет се Вклучени : 2 x Црното Силикони Копче Покрива.Компатибилност : клучни покритие одговара за Мицубиши ASX Outlander Lancer ЕКС Pajero БЕЛЕШКИ : Оваа ставка е Ezzy Авто Силикони Копче копче за возила копчиња.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот клуч е исто како на сликата од листата.Becase постојат повеќе од 3 различни клучеви за истата година/автомобил/модел.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во 10 часот.

За стоката

Слична стока во категоријата