0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
КАПА Barbell Гума Боја Обложени со Kettlebell се Справи со Хром

КАПА Barbell Гума Боја Обложени со Kettlebell се Справи со Хром

DEN 979.20
Това е достапна

Износот

РАЗНОВРСНА – Kettlebells нудиме можност да наведете одредена мускулна група вежби или целото тело тренингот.ИЗГРАДБА – Направени од цврст висок квалитет на леано железо и на цврст челик chromed рачка обложена во D durometer брегот гума обезбедување исклучителни заштита и трајност.КАРАКТЕРИСТИКИ – Дарежлив широк отвор се справи гарантира удобно, безбедно зафат со една рака или две.Станот дното овозможува лесно, безбедно складирање и способност да се користи во одредени рамен дното kettlebell вежби како што се renegade редови и handstands.ФУНКЦИОНАЛНИ – Совршени за расположението, deadlifts, squats, се-ups, да граби и други спортски или крст обука вежбање.ИЗБОРИ – Ова kettlebell група од ЗЗП е достапен во големини од 5 lb до 35 lb во 5 lb на зумот.Додавање на гума се натопи да капа Kettlebell ви овозможува да тренингот на поширок спектар на површини без да се оштети.Вашето дрво или плочка подови ќе ви се заблагодарам.Додадена мека дното спречува лулка кога правите pushups или други вежби.На хром се справува со функција на широк зафат и исклучително мазна површина, така што никогаш нема да scrape вашите раце додека работат надвор.Работат надвор со Kettlebells sculpts и тонови на целото тело, бидејќи кревање и контролирање на Kettlebell Сили на целото тело и специјално јадро, за да се договорот како група.Литургија бел вежбање се вклучат повеќе мускулни групи истовремено, што Kettlebells одлична опција за добивање на целото тело тренингот во кратко време.

За стоката

Слична стока во категоријата