0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TTYUIO Преносни Куче Измет Торба Фармацевт,за Отпад Превозникот Милениче Pooper Торба Држачот за Кучешки Отпад Перници за Складирање Кутија Pooper Scooper Милениче Материјали

TTYUIO Преносни Куче Измет Торба Фармацевт,за Отпад Превозникот Милениче Pooper Торба Држачот за Кучешки Отпад

DEN 1106.40
Това е достапна

Износот

Дизајн : Уникатен дизајн, особено интересно.Преносни : лесно да се носат.Издржливи : издржлив материјал.Лесно : лесно да се исчисти ѓубрето.Service : Ако имате било какви прашања, можете да го контактирате овластениот сервис во секое време.Име на производ : Пет Вкус Зелена Degradable Отпад Торба Материјал : HDPE + ЕПИ Боја : Зелена Деградација Принцип : Скроб-базирани Biodegradation складирање кутија големина : 15*5cm.

За стоката

Слична стока во категоријата