0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bullhide Brittoli Shantung Панама Шапка, Fashoinable Шапка, Гребенот 3 1/8, Тиркизна

Bullhide Brittoli Shantung Панама Шапка, Fashoinable Шапка, Гребенот 3 1/8, Тиркизна

DEN 1631.76
Това е достапна

Износот

Стил : ОАЗА.МАТЕРИЈАЛ : SHANTUNG ПАНАМА.Гребенот : 3 1/8".TURQUOISE (ВОЗНЕМИРУВААТ).Пред квалификацискиот како Bullhide Шапка, нашите капи треба да се помине со внимателна инспекција направени од страна на нашите квалификувани hatters.Секој шапка тело е страна натопена во специјален лак, кој го прави капи потрајни, водоотпорен и лесно да се чисти.Нашите капи потоа се скрати на соодветна гребенот ширина.На сите слама и crushable чувствува капи ние шие посебни жица до гребенот.Оваа гребенот жица ќе ви овозможи да го прилагодите вашиот капа на вашите потреби.Тоа е она што ние го нарекуваме "У стилот на тоа" гребенот.

За стоката

Слична стока во категоријата