0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Melissa & Даг Чудовиште Кадифен 6-Pin Боречка Игра Со Складирање Торба

Melissa & Даг Чудовиште Кадифен 6-Pin Боречка Игра Со Складирање Торба

DEN 647.76
Това е достапна

Износот

" Ние дизајн секоја играчка до највисоките стандарди за квалитет, и да го негува умови и срца.Младите bowlers ќе се подобри рамнотежата, рака-око за координација, и умешност.Прекрасен Детали : Премија, допирни ткаенини, детални крои донесе боја и текстура на познати игра.Чудовиште Боречка помага да добиете деца се движат, негување и бруто и фини моторни вештини.Ако вашето дете не се вдахновени, да ни даде на повик и ние ќе го направи тоа право. "Златен Стандард во детска Игра" : За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајниран имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News наречена "златен стандард во раното детство се игра.Корисна за Складирање Торба : Нашата чудовиште боречка поставите доаѓа со корисна мрежа торба да се земе боречка забава секаде каде што децата одат.Тоа е страшно, како многу забавно ќе мора со овие фази чудовиште другари!На ѕверски боречка поставите додава боја, текстура, и цела многу очи да познат игра.За повеќе од 30 години, Melissa & Даг создаде убаво дизајнирани имагинација и креативност-предизвика производи кои NBC News наречена "златен стандард во раното детство се игра.Шест чукнат кадифен игли со глупав изрази се бројат bottoms за дополнителна стабилност, допирни текстури, и детални крои.На Melissa & Даг Чудовиште Боречка Игра е идеален подарок за децата, на возраст од 2 до 6.Поставување на иглички во различни формации, а потоа користете Klonk, на глупо полнети топката, да чукнам ги надолу!Сет продавници во корисна мрежа торба да се земе боречка забава секаде каде што децата одат. Додадете Melissa & Даг Фати & Count Магнетни Риболов Прачка Поставено на коло од рацете-на, на екранот-бесплатни искуство.Малите деца да се здобијат со самодоверба, како тие да научат да чукнам во текот на игли, и да се подобри комуникациски вештини, кога тие играат боречка игри со другите.Употреба на игли да го поттикне раното пребројување на вештини и боја за признавање.

За стоката

Слична стока во категоријата