0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Balmuda A02A-WK [Circulator GreenFan C2 Бела x Црното] Електричен Вентилатор AC100V само Испратени од Јапонија

Balmuda A02A-WK [Circulator GreenFan C2 Бела x Црното] Електричен Вентилатор AC100V само Испратени од Јапонија

DEN 9600.00
Това е достапна

Износот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ● Тело димензии : ширина 320 x длабочина 230 x висина 340 mm (Максимум надворешни димензии со прилагодување на брзината на ветерот агол : ширина 320 x длабочина 320 x 382 mm) ● Маса : Околу 3.0 kg (вклучувајќи deodorizing филтер) ● Напојување : AC100 V 50 / 60 Hz (AC адаптер) ● Минимална потрошувачка на енергија : од 1,5 W (кога батеријата не е наполнета) ● Номинална моќност потрошувачка : 26 W (при полнење на батеријата) ● Моторни брзина : 500 до 1700 вртежи во минута ● должина на кабелот за Напојување : 1.8 м ● Додатоци : AC адаптер (12 V), deodorizing филтер, далечински управувач, упатството (гаранција).

За стоката

Слична стока во категоријата