0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Удобност Зона CZMC42B Тапан Фан Висока-Брзината Индустриски Тешки 2-Брзина 2-Тркала Појас-Диск со Алуминиумска Ножеви, 42-инчен, Црна

Удобност Зона CZMC42B Тапан Фан Висока-Брзината Индустриски Тешки 2-Брзина 2-Тркала Појас-Диск со Алуминиумска

DEN 777.60
Това е достапна

Износот

Висока-брзина фан карактеристики поединечно избалансирани ножеви кои обезбедуваат непречено ротација и појас се вози обезбедува флексибилни перформанси како и потивок операција.Оптимизирање на струење да одговараат на вашите потреби обезбедува ефикасна циркулацијата на воздух за големи workspaces.ВИСОКА-БРЗИНА 2-КОНТРОЛА на БРЗИНАТА : двете брзина прилагодувања на оваа високо-брзината на вентилаторот ќе ви овозможи да се прилагодите струење, обезбедување вентилација за големи површини.Преносни Перформанси Лесно да се постави без собрание е потребно, кат фан има две големи гумени тркала за брзо движење насекаде околу собата.Тоа може да биде во склопот чуваат во вграден-во кабелот заврши кога не е во употреба.Лесно и Безбедно Функционирање На подот фан е ETL согласност, и тоа вклучува долго 102"" кабелот за напојување кој нуди продолжен дофат.Има две-за контрола на брзината, па можете да изберете помеѓу долниот брзина и висок-брзина излез.Издржлив Индустриски Кат Фан Со сите-метално тело, тапанот фан е конструиран за издржливост и траен перформанси.ПОЈАС-УПРАВУВАНО ПЕРФОРМАНСИ : Произведени со тапан дизајн, овој појас-управувано фан нуди ВРТЕЖИ во минута брзина, флексибилност и потивок операција.ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВОСТ : Две гумени тркала овозможи позиционирање на подот фан точно каде што треба или лесен транспорт од едно место или од workspace на друг.Сите Удобност Зона индустриски производи се дизајнирани и тестирани за да ги задоволи глобалните стандарди за квалитет, вклучувајќи УЛ, ETL, ССА, CE ОКОЛИЈА.

За стоката

Слична стока во категоријата