0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xinxin Ладење Кат Фан Молчи Спреј за Ладење Вентилатор 8-Часовен Времето Климатизација Придружник 3 Режими на Копчето + Далечински Управувач 220 V Напон, Погоден за Внатр

Xinxin Ладење Кат Фан Молчи Спреј за Ладење Вентилатор 8-Часовен Времето Климатизација Придружник 3 Режими на Копчето

DEN 2361.60
Това е достапна

Износот

●Кат фан┅подот фан може да се пресели по волја, тоа е погодно да се носат, и тоа зафаќа релативно мал простор.Каде што треба да се стави таму. ●●Touch + далечински управувач┅LED дисплеј на допир копче, далечински управувач за далечинска контрола, нема потреба да станувам и да се затвори пред спиење или кога не е во употреба во секое време. ●●●Тајмер┅Можете да поставите тајмер за електричен вентилатор пред спиење, (8-часовен тајмер), електричен вентилатор автоматски ќе се исклучи по времето е горе. ●●●●Безбедност┅Кога водата да истече времето, на atomization запира и автоматско вода cut-off заштита е запрен, и фан функционира не е нарушена да продолжи да работи. ❤Тоа не е само личен воздушен кулер, но, исто така, воздух овлажнител.Кул вас долу во жешките летни и humidify воздухот во сува есен и зима. ✇✇параметар✇✇ ✇8 часа тајмер ✇10 часа спреј ✇Допир + далечински ✇3 начини ✇3 правец на брзини ✇Големина : 450*450*1370mm ✇снабдување Воздух тип : тресење на главата ✇Максимална времето опсег : 2 часа или помалку ✇Мотор тип : AC моторни ✇должина на кабелот за Напојување : 1500mm ✇Фан сечилото дијаметар : 400mm ✇Номинална моќност : 75 W ✇Оценет напон : 220 V ✇Операцијата на владата : екран на допир копче + далечински управувач ✇Atomization износ : 280 ML/H ✇Производ нето тежина : 8.5 KG ✇Производ бруто тежина : 9.5 KG ✇резервоарот за Вода капацитет : 2.8 L ✇Главата тресење агол : 28° нагоре и надолу, 90° лево и десно ✇Пакување големина : 608 X268 X 445mm.

За стоката

Слична стока во категоријата