0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Молчи и Ултра-Тенок Воздух Завеса Машина, Енергија-Заштеда на енергија и Енергија-Штедење, се Голем Волумен Воздух, Далечински Управувач, Ефикасно Блокирање на Пра?

Молчи и Ултра-Тенок Воздух Завеса Машина, Енергија-Заштеда на енергија и Енергија-Штедење, се Голем Волумен Воздух,

DEN 9608.40
Това е достапна

Износот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Преку протокот интегрирани ниско ниво на бучава правец на тркала - стаклени влакна материјал, единствен излез, ниско ниво на бучава, силен ветар, да се избегне голема бучава фреквенција област.Ниско ниво на бучава, повеќе тивка - користете го исклучите ветерница линија, во согласност ветар, повеќе бучава, тивко и удобно.Безжични инфрацрвени далечински управувач - лесно, повеќе грижете се, кажете збогум на рачно качување.Невидливи правец на ѕид - голема правец, може да направите вистинска поделба, анти-прашина, мирис, штетен гас во соба.Прилагодливи ветер правец на ветер може да биде рачно слободно да се прилагоди, погоден за различни употреба средини.Име на производ : Молчи spout machine Product материјал : метал shell Product големина : 600 * 190 * 160mm, 900 * 190 * 160mm, 1000 * 190 * 160mm, 1200 * 190 * 160mm, 1500 * 190 * 160mm Rated напон : 220 VRated фреквенција : 50 Hz Product правец на ветер : 11m / s Body на ветер : хоризонтална air Break режим : природни wind Wind тркала материјал : стакло fiber Speed брзина опрема позиција : 2 брзина speed Installation висина : 2.8 m Applicable сценарио : хотел, трговски центар, изложбена сала, во болница, менза, и гимназија, автобуска станица, метрото, високо-брзински железнички станици, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата