0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MECCANIXITY ID Картичка Копче Fobs RFID Близина 125KHz TK4100 Само за Читање Безконтактни Овална Токен Ознака за Вратата за Влез Контрола на Пристап, Сина Пакување од 10

MECCANIXITY ID Картичка Копче Fobs RFID Близина 125KHz TK4100 Само за Читање Безконтактни Овална Токен Ознака за

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Ова близина ID токен ознака има карактеристики на мали изглед, не е згаснат, водоотпорни, лесно да се носат, може да бидат обесени на копчето, трајни и долг животен век.На TK4100 125 KHz СМАРТ картичка само може да се прочита, не може да се reprogrammed или преработи.ID копче фоб е изработен од ABS со нерѓосувачки челик копче прстен.На СМАРТ картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА е широко се користи за идентификација, како врата за влез пристап на системот за контрола, станбени сопственост лифт и паркинг управување, со јавен превоз, хотелски менаџмент, итн.Поединци не можат да се користат директно; тоа треба да биде внесен во системот со имотот на персоналот или раководен кадар, и потоа да се активира за да го користите.Што е ова?TK4100 RFID Близина ID Копче Fobs Само за Читање Безконтактни Токен Ознаки за Вратата за Влез Пристап Control What ќе добијам?На RFID близина лична карта.Модел : TK4100 Color : Blue Material : ABSShape : Oval Applicable Фреквенција : 125 KHz Body Големина : 51x31x5.8mm / 2.01x1.22x0.23 инчи (L*W*T)Пакетот Вклучува : 10 x ID Картичка Копче Fobs Are има некои предности на производот?Ова близина ID токен ознака има карактеристики на мали изглед, не е згаснат, водоотпорни, лесно да се носат, може да бидат обесени на копчето, трајни и долг животен век.Како да се користи?На TK4100 125 KHz СМАРТ картичка само може да се прочита, не може да се reprogrammed или преработи.На СМАРТ картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА е широко се користи за идентификација, како врата за влез пристап на системот за контрола, станбени сопственост лифт и паркинг управување, со јавен превоз, хотелски менаџмент, итн.Она што треба да го забележи?Поединци не можат да се користат директно; тоа треба да биде внесен во системот со имотот на персоналот или раководен кадар, и потоа да се активира за да го користите.

За стоката

Слична стока во категоријата