0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Американската Занаети 25 Листови Талкаат Патување Двострано Cardstock, 12 x 12

Американската Занаети 25 Листови Талкаат Патување Двострано Cardstock, 12 x 12

DEN 522.96
Това е достапна

Износот

Американската Занаети-Патување Двојно Двострано Cardstock.Совршен за сите ваши хартија изработка на проекти!Овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен двострано cardstock листови со различен дизајн на секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).Доаѓа во широк спектар на дизајни.Секој се продава одделно.Американската Занаети-Патување Двојно Двострано Cardstock.Совршен за сите ваши хартија изработка на проекти!Овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен двострано cardstock листови со различен дизајн на секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).Доаѓа во широк спектар на дизајни.Секој се продава одделно.Киселина слободни.Произведено во САД.

За стоката

Слична стока во категоријата