0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ехо Парк Хартија Дивиот Запад Каубој Држава Двострано Cardstock 12X12

Ехо Парк Хартија Дивиот Запад Каубој Држава Двострано Cardstock 12X12

DEN 522.24
Това е достапна

Износот

Совршен почеток на scrapbooks картички и повеќе.Овој пакет содржи 25 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите 25 листови се идентични).Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Киселина и lignin слободни.Совршен почеток на scrapbooks картички и многу повеќе!овој пакет содржи 25 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите 25 листови се идентични).доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Киселина и lignin слободни.Произведено во САД.

За стоката

Слична стока во категоријата