0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Seashell Морска Ѕвезда Conch Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Компл?

Seashell Морска Ѕвезда Conch Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии. Совршена големина, 9. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Направи Што Повеќе Деликатна.

За стоката

Слична стока во категоријата