0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Симпатична Зелен Крокодил Eatting Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Ко

Симпатична Зелен Крокодил Eatting Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.ВГРАДЕН-ВО ВНАТРЕШНОСТА ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мали Огледало, Кој Е Погоден За Вас Да се Шминка во секое време И Насекаде.Секоја Жена Заслужува Да Има Деликатна Живот И Лекување на Себе си Добро. Секој кармин случај доаѓа со огледало внатре, донесе погодност за вас кога го користите, и секој кармин случај има складирање тока, спречување на вашиот кармин форма на лизгање надвор.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Направи Што Повеќе Деликатна.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.Главни Карактеристики : 1.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9. Совршена големина, 9.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.

За стоката

Слична стока во категоријата