0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Темно Зелена Англиски Големи Букви Азбука Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Ск

Темно Зелена Англиски Големи Букви Азбука Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Вие Не Треба Да Носат Огледало И Кармин Одделно, Може да се Комбинираат Двете Заедно.Направи Што Повеќе Деликатна.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.

За стоката

Слична стока во категоријата