0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сјајот Небото Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За Чан

Сјајот Небото Шема Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Само Земете Оваа Мала Случај, Можете Лесно Може Да Се Шминка Со Гледање На Вграден Во Огледало. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.СОВРШЕН ПОДАРОК : Овој Мал Козметички Складирање Торба Е Мал Подарок За Себе И да Си Повеќе Деликатна.По Тестирање, Чување на Кармин Кој Подолго Од 7cm Нема да се Лизга Надвор Лесно.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати. Совршена големина, 9.Направи Што Повеќе Деликатна.7 ВО, Која Е Многу Мал за Да се Фрли Во Вашата Чанта Или Чантата И да се Направи Вашиот Кармин Ќе Остане Во Место.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.Идеален за повеќе наврати, на патување, на шопинг, датира, партии.

За стоката

Слична стока во категоријата