0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6 Бои Вино Кармин Течни Усна Дамка Шише Вино Усна Сјај Во Собата,Долготрајни Водоотпорен Усна Дамка За Полнење Не-Стап Првенство Усна Багра Сет,Мат Усна Боја На Вино

6 Бои Вино Кармин Течни Усна Дамка Шише Вино Усна Сјај Во Собата,Долготрајни Водоотпорен Усна Дамка За Полнење

DEN 2280.24
Това е достапна

Износот

【6 Бои】Ова вино усна багра е дизајниран со слатко вино шише форма, 6 бои усна стап што се на располагање.Ве молиме не им пречи вашата замени.Производ капацитет : 5ml Производ големина : 9.Како подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, пријатели на роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките или други фестивали. 【Совршен Пигментирани】 Овој мат вино усна багра е течна текстура, светлина и свиленкаста, многу е лесно да се во боја, еднаш се применува, тоа суши брзо и одржува силна боја рендерирање способност.Тоа ќе изгледа малку потемна ако користите усна четка од вашите раце, па усна четка се препорачува.За да се направи вино за инспирација и центарот на серија на шминка.2*2cm Пакет : 1/6 бои Мат Усна Сјај Коментар : 1.Не компресира усните по применува течни усна боја, или тоа ќе биде леплива.Употреба : 1.Се применува во средната точка на усните, а потоа усна четка по контурата на усните, тенки усни обоен, да се покаже секси убави усни. 【Љубовник Подарок】 Особено за љубителите на вино и шминка љубовници.ви благодарам многу! 3.Ако имате особено суви усни, посебно во есен и зима сезони, а потоа пред да ја користите кармин, може да се применува на усните за 3 до 5 минути со топла, влажна крпа , а потоа користете мека четка за да нежно четкање на мртвите кожата, по користење на кармин, на кармин трае.По договарањето на усна боја со concealer и база на шминка, се применува започнувајќи од внатрешноста на усна за тебе ефект. 【Содржат Премиум Вино Екстракти】Овие содржат екстракти од Франција премиум вино за посилна навлажнувачки и покривање ефект. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не одговара на вистинската боја на производот.

За стоката

Слична стока во категоријата