0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Астрономски Водител На Кормило Компас Lifebuoy Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички С

Астрономски Водител На Кормило Компас Lifebuoy Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Главни Карактеристики : 1.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна. Овој мал шминка торбичка одржите вашиот кармин во внатрешноста на тоа, ви помогне да ги организирате вашиот кармин уредно и може да се избегне секогаш во потрага за кармин во вашата торба. Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Лесно За Чистење, Само Избришете ја Со Хартиена Крпа.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Ако Ви се Допаѓа, да Не го Пропуштите.

За стоката

Слична стока во категоријата