0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Шкода Врвен, Карго Превозникот Оптоварување 100kg (Големи

XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Шкода

DEN 7259.52
Това е достапна

Износот

Прилагодлив : покривот решетката е лесно да се инсталира, лизгачки железнички на покривот решетката е прилагодлив, погоден за различни Автомобили и спортски автомобили, и тока фиксни на покривот, исто така, може да бидат фино подесени.15 инчи)Производ тежина : 6000 грама (13.Високо-квалитетни материјали : Овој покрив решетката е направен на висока јачина алуминиум, со оптоварување од 100kg, што можат да носат повеќе багаж кога ќе патуваат.Правец на намалување на бучава : покривот решетката е рационализација дизајн, кој може да ги намали пречките и да се обезбеди безбедност кога автомобил е возење.24 инчи)/135cm (53.15 инчи) за да изберете од, погоден за повеќето автомобили без покрив полици (не се погодни за спортски автомобили и автомобили со врата frameless дизајн).Уникатен дизајн : Со 3 различни дизајни на тока да се прилагодат на различни модели на автомобили, секој тока е опремен со анти-нула подлога за да се заштити автомобилот, двата краја на crossbar се опремени со заклучување за да спречите кражба.Совети:додека вашиот автомобил не е спортски автомобил, вратата не е frameless, и покривот не имаат надолжна покривот багажник, можете да ја користите оваа покривот rack Product име : Покрив rack Compatible : Покрив Полици Компатибилен со Автомобил "ШКОДА" Superb Incompatible : Спортски автомобили, автомобили со врата frameless дизајни и надолжни покривот rack Car тип : Автомобили без покрив rack Specification : 2 парчиња на покривот rack Size : 125cm (49.46 фунти)Материјал : Висока јачина алуминиум, пластика и iron Color : Сребро и black Package содржина : 2x покривот багажник, 3x различни видови на токи (4 по стил), 8x нула влошки и други accessories Key : 2 Tools : Со tools Special дизајн : Анти-кражба дизајн со брави на двата краја, рационализација на намалување на шумот design Features : позиција на заклучување може да се прилагоди според различни видови на cars Designed за автомобили кои се уште не се инсталирани покривот racks Please осигурете се дека овој производ е погоден за вашиот автомобил, ако не можете да потврдите, ве молиме контактирајте me Always бидете сигурни дека безбедноста бар е инсталиран цврсто пред driving Not погоден за носење преголеми items We имаат брза и ефикасна пред-продажба и по-продажбата на услугата, ако имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме.

За стоката

2 pieces of roof rack :
Size:
125cm (49.24inches)/135cm (53.15inches)
Product weight:
6000 grams (13.23pounds)
Weight:
100kg (220.46 pounds)
Material:
High-strength aluminum alloy, plastic and iron
Color:
Silver and black
Package content:
2x roof rack, 3x different types of buckles (4 per style), 8x scratch pads and other accessories
Key:
2
Tools:
With tools
Special design:
Anti-theft design with locks at both ends, streamlined noise reduction design
Features:
The position of the lock can be adjusted according to different types of cars
Designed for cars that have not yet installed roof racks :
Please make sure this product is suitable for your car, if you can’t confirm, please contact me :
Always make sure that the safety bar is installed firmly before driving :
Not suitable for carrying oversized items :
We have fast and effective pre-sales and after-sales service, if you have any questions about this product, please contact me :

Слична стока во категоријата